o nas

Litery do wykonania pierwszych szyldów wycinaliśmy z folii nożykiem, a projekty robiliśmy na Amidze. To działo się pod koniec ubiegłego wieku…

Niebawem stworzyliśmy nieduże studio graficzne, żeby mieć miejsce do pracy i realizacji swoich pasji. Po latach ciągle pracujemy w kameralnym gronie, ale za to już międzypokoleniowo. Nie stoimy w miejscu – uczymy się, a do zespołu dołączają młodzi, z innym spojrzeniem, pasjami i nowymi umiejętnościami.

Zajmujemy się grafiką użytkową, łamaniem czasopism i książek, fotografią. Projektujemy na potrzeby poligrafii i internetu. Bez zadęcia i fanfar. Po prostu dbamy o dobry wizerunek naszego klienta. Słuchamy, jakie ma oczekiwania, wskazówki, idee i… jaki budżet. Szanujemy czas – jego i swój. Dbamy o wysoki poziom estetyczny, funkcjonalny i wykonawczy naszych projektów. Pracujemy kompleksowo, od analizy potrzeb do dostarczenia gotowego produktu. Z równym zaangażowaniem i energią projektujemy dla ogrodnika, który potrzebuje tylko wizytówki, jak i dla dużego przedsiębiorstwa.

Jeśli potrzebujesz pomocy w realizacji jakiegoś projektu, to zapraszamy do współpracy.

portfolio

identyfikacja publikacje reklama fotografia

kontakt

Kompania Graficzna Wojciech Jedliński

ul. Pod Orzechami 5, 32-085 Giebułtów

tel. 605-047-727

email: wojciech.jedlinski@kompaniagraficzna.pl